Τετάρτη 2 Φεβρουαρίου 2011

Πρόκριση για Ολυμπιακό

Το σημερινό πρόγραμμα δεν είναι και τόσο εύκολο, ωστόσο διάλεξα δύο παιχνίδια με τα οποία θα ασχοληθώ. Καταρχήν θα ξεκινήσω με το παιχνίδι της Τούμπας, πρόκειται για ένα παιχνίδι με ιδιαιτερότητες καθώς γίνεται κεκλεισμένων των θυρών. Ο Πάοκ έχει υπέρ του το αποτέλεσμα από τον πρώτο αγώνα και τον βολεύει ακόμα και το Χ μέχρι 1-1. Ο Ολυμπιακός πρέπει οπωσδήποτε να σημειώσει κάποιο τέρμα εάν θέλει να προκριθεί και εάν θέλει να αποδείξει ότι ξανά έγινε η μεγάλη ομάδα του παρελθόντος αυτό το παιχνίδι είναι η ευκαιρία του.
Το δεύτερο παιχνίδι είναι πάλι του Ολυμπιακού αλλα αυτή τη φορά πρόκειται για την Ευρωλίγκα. Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει την Βαλένθια σε ένα ιδιαίτερα σημαντικό παιχνίδι, που πρέπει οπωσδήποτε να κερδίσει και μάλιστα και με μία μεγάλη διαφορά. Ετσι θα προτείνω τη νίκη του Ολυμπιακού και στο ημίχρονο και στο τελικό.

Πάοκ- Ολυμπιακός --> Πρόκριση Ολυμπιακού (1,80 sportingbet) Ποντάρισμα 100 μονάδες
Ολυμπιακός - Βαλένθια --> 1ημίχρονο-1τελικό (1,44 bet365) Ποντάρισμα 100 μονάδες

Είδος Στοιχήματος Αγώνας Επιλεγμένο σημείο Απόδοση(Εταιρεία)Σύστημα - ΠοντάρισμαΣυνολικό Ποντάρισμα Πιθανή επιστροφή